09 listopada 2021

Ziętek :Morawiecki to hochsztapler, który oszukuje nas od dłoższego czasu

– Morawiecki to hochsztapler, który oszukuje nas od dłuższego czasu i my możemy rzeczywiście dzielić na czworo ten włos. Możemy mówić, że nie jesteśmy tą wiodącą gospodarką, choć codziennie otwierając telewizor słyszę, że jesteśmy światową potęgą. Najważniejsze w Glasgow jest to, że podpisaliśmy ten dokument, Wietnam go podpisał ale nie podpisała Australia, Indie, Chiny oraz USA. W świecie wydobywa się ponad 5 mld ton węgla, w Polsce w porywach 70 mln. To nawet nie jest słoń do mrówki. To jest taka hipokryzja. Żadnego świata nie zbawiamy. Wypychamy po prostu produkcję to Indii, Chin, Malezji, a potem kontenerami zwozimy stamtąd, to co tam się wyprodukuje – mówił Szef Sierpnia 80 Bogusław Ziętek w Rozmowie Dnia Marcina Zasady.

Wszystkie materiały umieszczone na tej stronie (zdjęcia, filmy, teksty oraz grafiki) są własnością Komisji Krajowej WZZ Sierpień 80 i podlegają ochronie prawnej.
Materiały zawarte na niniejszej stronie mogą być wykorzystywane lub rozpowszechniane jedynie w celach informacyjnych oraz wyłącznie z notą o prawach autorskich oraz ze wskazaniem źródła informacji po wcześniejszym uzgodnieniu z Komisją Krajową WZZ Sierpień 80.