02 kwietnia 2023

Ziętek: Krytycznie reaguje na to, co ten rząd robi w polskim górnictwie, polskiej energetyce

Autor: Andrzej Zazgórnik

Wywiad z dnia 2023-03-23

 

Gościem dzisiejszej Rozmowy Dnia w Radiu Piekary był Bogusław Ziętek, szef Sierpnia 80. W trakcie dyskusji prowadzonej przez Marcina Zasadę mówiono między innymi o kondycji górnictwa, dyrektywie metanowej, spółkach górniczych, węglu koksowym, słowach Izabeli Kloc na temat norm metanowych, demonstracjach związkowców górniczych, umowie społecznej, inwestycjach w branży wydobywczej, wizycie Donalda Tuska na Śląsku i  demonstracji w Warszawie.

 

-To nie jest tak, że nasze działania nie są wymierzone w ten rząd. Krytycznie reaguje na to, co ten rząd robi w polskim górnictwie, polskiej energetyce. Ciężko wpisać mnie w ten nurt popieraczy tego rządu i tego, że my na zlecenie tego rządu będziemy atakować Unię Europejskąmówi gość dzisiejszej Rozmowy Dnia w Radiu Piekary Bogusław Ziętek, szef Sierpnia 80.

Wszystkie materiały umieszczone na tej stronie (zdjęcia, filmy, teksty oraz grafiki) są własnością Komisji Krajowej WZZ Sierpień 80 i podlegają ochronie prawnej.
Materiały zawarte na niniejszej stronie mogą być wykorzystywane lub rozpowszechniane jedynie w celach informacyjnych oraz wyłącznie z notą o prawach autorskich oraz ze wskazaniem źródła informacji po wcześniejszym uzgodnieniu z Komisją Krajową WZZ Sierpień 80.