Ziętek dla wnp
18 maja 2020

WZZ „Sierpień 80” nie zaprzestanie walki o miejsca pracy na Śląsku, byt i godność górniczych rodzin oraz przyszłość górnictwa i energetyki

WZZ „Sierpień 80” nie zaprzestanie walki o miejsca pracy na Śląsku, byt i godność górniczych rodzin oraz przyszłość górnictwa i energetyki. Oczekujemy od rządu działań, a nie deklaracji. Potrzebny jest program dla górnictwa, zdecydowane działania ratujące branżę w obecnej kryzysowej sytuacji. Skuteczne działania pozwalające ludziom wrócić do pracy, a nie bałagan, paraliż i wielodniowe oczekiwanie na wyniki testów. By nie okazało się, że deklarowane odmrażanie gospodarki to równoczesne zamrażanie Śląska i górnictwa.

 

Wszystkie materiały umieszczone na tej stronie (zdjęcia, filmy, teksty oraz grafiki) są własnością Komisji Krajowej WZZ Sierpień 80 i podlegają ochronie prawnej.
Materiały zawarte na niniejszej stronie mogą być wykorzystywane lub rozpowszechniane jedynie w celach informacyjnych oraz wyłącznie z notą o prawach autorskich oraz ze wskazaniem źródła informacji po wcześniejszym uzgodnieniu z Komisją Krajową WZZ Sierpień 80.