23 marca 2022

Rozmowa Dnia -Bogusław Ziętek

Gościem dzisiejszej Rozmowy Dnia w Radiu Piekary był Bogusław Ziętek, szef Sierpnia’80. W trakcie dyskusji prowadzonej przez Marcina Zasadę mówiono między innymi o sankcjach nakładanych na Rosję, polityce klimatycznej Unii Europejskiej, kanclerzu Niemiec, wojnie na Ukrainie, embargo na rosyjski węgiel, proteście przed ambasadą niemiecką, blokowaniu pociągów z rosyjskim węglem, elektrowni Ostrołęka C, działaniach Sierpnia’80, odbudowie Ukrainy, możliwości pomocy świadczonej przez Polskę, załodze PGG, inwestycjach w górnictwie, perspektywach tej branży i umowie społecznej w górnictwie.

-Polityka Unii Europejskiej robiona jest pod dyktando polityki niemieckiej – mówi gość dzisiejszej Rozmowy Dnia w Radiu Piekary, Bogusław Ziętek, szef Sierpnia’80.

 

 

Wszystkie materiały umieszczone na tej stronie (zdjęcia, filmy, teksty oraz grafiki) są własnością Komisji Krajowej WZZ Sierpień 80 i podlegają ochronie prawnej.
Materiały zawarte na niniejszej stronie mogą być wykorzystywane lub rozpowszechniane jedynie w celach informacyjnych oraz wyłącznie z notą o prawach autorskich oraz ze wskazaniem źródła informacji po wcześniejszym uzgodnieniu z Komisją Krajową WZZ Sierpień 80.