30 maja 2023

...odszedł jeden z NAS

Z głębokim żalem i wielkim smutkiem zawiadamiamy o śmierci naszego kolegi i Przyjaciela Zenona Zembrzuskiego. Zenon Zembrzuski był wieloletnim działaczem Wolnego Związku Zawodowego "Sierpień 80". Przewodniczącym Związku w kopalni "Murcki", a później "Murcki - Staszic". Przez wiele lat członkiem Komisji Krajowej Związku. Był oddanym działaczem związkowym, zawsze gotowym nieść pomoc innym. Zapamiętamy Go zawsze pierwszego we wszystkich akcjach związku. Był człowiekiem oddanym sprawom pracowniczym i walce o interesy słabszych. Cześć jego Pamięci!

 

Bogusław Ziętek Przewodniczący WZZ "Sierpień 80

 

 

 

Uroczystości pogrzebowe naszego kolegi Zenona Zembrzuskiego rozpoczną się 31.05.2023r o godzinie 8:45 w Parafii Trójcy Przenajświętszej w Katowicach Kostuchnie przy ulicy Tadeusza Boya Żeleńskiego 34. Poczty Sztandarowe jak zawsze.

 

 

 

Wszystkie materiały umieszczone na tej stronie (zdjęcia, filmy, teksty oraz grafiki) są własnością Komisji Krajowej WZZ Sierpień 80 i podlegają ochronie prawnej.
Materiały zawarte na niniejszej stronie mogą być wykorzystywane lub rozpowszechniane jedynie w celach informacyjnych oraz wyłącznie z notą o prawach autorskich oraz ze wskazaniem źródła informacji po wcześniejszym uzgodnieniu z Komisją Krajową WZZ Sierpień 80.