10 listopada 2020

Górnicy kontynuują oddawanie krwi i osocza

 "Górnicy kontynuują oddawanie krwi i osocza"

 

Kolejny raz obchodzimy najważniejsze dla wszystkich Polaków święto - 11 Listopada Dzień Odzyskania Niepodległości.

To czas pamięci o poświeceniu poprzednich pokoleń. Ale to także czas współczesnych wyzwań dla nas samych. Zwłaszcza w tych trudnych dla wszystkich czasach.

Dlatego my górnicy - związkowcy z WZZ "Sierpień 80" deklarujemy gotowość kontynuowania akcji oddawania krwi i osocza. Tak wielu dziś tego daru życia potrzebuje.

Akcja, którą zaczęliśmy jakiś czas temu, będzie kontynuowana. Już w najbliższy czwartek kolejna grupa górników z WZZ "Sierpień 80" oddawać będzie krew i osocze we Wrocławiu.

Kolejne grupy górników będą gotowe w następnych tygodniach. Dar krwi, jak wiele razy w naszej historii stanowi o naszej solidarności, poświęceniu dla dobra wspólnego i patriotyzmie.

Chcemy i możemy pomagać tym, którzy dziś tak bardzo tej pomocy oczekują.

 

Koordynatorem akcji jest Rafał Jedwabny KWK "Murcki Staszic" telefon 730 095 580

Wszystkie materiały umieszczone na tej stronie (zdjęcia, filmy, teksty oraz grafiki) są własnością Komisji Krajowej WZZ Sierpień 80 i podlegają ochronie prawnej.
Materiały zawarte na niniejszej stronie mogą być wykorzystywane lub rozpowszechniane jedynie w celach informacyjnych oraz wyłącznie z notą o prawach autorskich oraz ze wskazaniem źródła informacji po wcześniejszym uzgodnieniu z Komisją Krajową WZZ Sierpień 80.