Wszystkie materiały umieszczone na tej stronie (zdjęcia, filmy, teksty oraz grafiki) są własnością Komisji Krajowej WZZ Sierpień 80 i podlegają ochronie prawnej.
Materiały zawarte na niniejszej stronie mogą być wykorzystywane lub rozpowszechniane jedynie w celach informacyjnych oraz wyłącznie z notą o prawach autorskich oraz ze wskazaniem źródła informacji po wcześniejszym uzgodnieniu z Komisją Krajową WZZ Sierpień 80. 

 "Górnicy kontynuują oddawanie krwi i osocza"

 

Kolejny raz obchodzimy najważniejsze dla wszystkich Polaków święto - 11 Listopada Dzień Odzyskania Niepodległości.

To czas pamięci o poświeceniu poprzednich pokoleń. Ale to także czas współczesnych wyzwań dla nas samych. Zwłaszcza w tych trudnych dla wszystkich czasach.

Dlatego my górnicy - związkowcy z WZZ "Sierpień 80" deklarujemy gotowość kontynuowania akcji oddawania krwi i osocza. Tak wielu dziś tego daru życia potrzebuje.

Akcja, którą zaczęliśmy jakiś czas temu, będzie kontynuowana. Już w najbliższy czwartek kolejna grupa górników z WZZ "Sierpień 80" oddawać będzie krew i osocze we Wrocławiu.

Kolejne grupy górników będą gotowe w następnych tygodniach. Dar krwi, jak wiele razy w naszej historii stanowi o naszej solidarności, poświęceniu dla dobra wspólnego i patriotyzmie.

Chcemy i możemy pomagać tym, którzy dziś tak bardzo tej pomocy oczekują.

 

Koordynatorem akcji jest Rafał Jedwabny KWK "Murcki Staszic" telefon 730 095 580

Górnicy kontynuują oddawanie krwi i osocza

10 listopada 2020