25 kwietnia 2022

Dotyczy możliwości uruchomienia linii technologicznej do paczkowania ekogroszku w KWK "Mysłowice -Wesoła"

Mysłowice, dnia 20.04.2022 r.

 

POLSKA GRUPA GÓRNICZA S.A.

40-039 KATOWICE

UL. POWSTAŃCÓW 30

 

 

Komisja Oddziałowa WZZ „Sierpień 80” KWK „MYSŁOWICE-WESOŁA” wnosi o wyznaczenie terminu spotkania z Zarządem Polskiej Grupy Górniczej S.A. lub osobą do tego upoważnioną, dotyczącego omówienia kwestii związanych z możliwością uruchomienia linii technologicznej do paczkowania ekogroszku w KWK „MYSŁOWICE-WESOŁA”.

Utworzenie linii do produkcji ekogroszków pakowanych w worki pozwoli zaspokoić rosnący popyt na konfekcjonowane paliwo węglowe w KWK „MYSŁOWICE-WESOŁA”, uzupełniając tym samym całościową ofertę spółki dla klientów indywidualnych. Obecna sytuacja jaka ma miejsce na rynku węgla dla klientów indywidualnych wymaga od nas jako firmy wyjścia naprzeciw oczekiwaniom Polaków, a zarazem ukróci horrendalne zyski osób, które są obecnie pośrednikami w obrocie węglem. W chwili obecnej na węglu zarabiają pośrednicy kosztem setek tysięcy Polaków.

 

Patryk Pieczko

Przewodniczący

Komisji Oddziałowej

WZZ „Sierpień 80” w PGG S.A.

Oddział KWK „Mysłowice-Wesoła”

 

 

Wszystkie materiały umieszczone na tej stronie (zdjęcia, filmy, teksty oraz grafiki) są własnością Komisji Krajowej WZZ Sierpień 80 i podlegają ochronie prawnej.
Materiały zawarte na niniejszej stronie mogą być wykorzystywane lub rozpowszechniane jedynie w celach informacyjnych oraz wyłącznie z notą o prawach autorskich oraz ze wskazaniem źródła informacji po wcześniejszym uzgodnieniu z Komisją Krajową WZZ Sierpień 80.